Dovolte nám v krátkosti představit naši firmu a výhody, které spočívají na vzájemné spolupráci s námi:

Firma Krejčíř Vzduchotechnika je výrobní a montážní organizace, která vznikla v roce 1990 jako soukromá zámečnická firma Ladislava Krejčíře. V roce 1994 dochází ke změně výrobního programu, a ke změně názvu firmy na Krejčíř Ladislav - Vzduchotechnika, který zůstal dodnes. V dnešní době spolupracujeme s více než 20-ti firmami po celé České republice a s několika dalšími fyzickými osobami s jejichž pomocí jsme schopni s nízkými provozními náklady provádět realizace i těch nejnáročnějších projektů, a tím i konkurovat mnohem větším firmám a společnostem.

Firma se uplatňuje ve výrobní sféře a zabývá se výrobou a montáží vzduchotechnických zařízení v těchto oblastech:
dřevo zpracující průmysl: odsávání dřevěných odpadů od strojů při zpracování dřeva
strojírenský průmysl: odsávání zplodin při výrobě strojírenských polotovarů (svařování, broušení)
chemický průmysl: odsávání jedovatých zplodin při práci s chemikáliemi
restaurační zařízení: větrání barů a restauračních zařízení
kuchyně: větrání kuchyní
administrativní budovy: větrání kanceláří a společných prostor
lakovny: odsávání aerosolů ve stříkacích boxech
rodinné domy: teplovzdušné vytápění a větrání s rekuperací vzduchu
klimatizace: klimatizace bytů, kanceláří, ústředen apod. za použití klasických split systémů, nebo ucelených potrubních systémů VzT.
S instalací vzduchotechnických zařízení zároveň provádíme elektrické zapojení a zapojení M&R dle nároků a požadavků investora.
Spolu s dodáním vzduchotechnického systému automaticky provádíme zaregulování koncových distribučních elementů (výustek).

Na základě servisní smlouvy provádíme pravidelné údržby vzduchotechnických zařízení  jednou ročně nebo individuálně dle požadavku provozovatele. Odstraňování havarijních stavů probíhá v co nejkratším termínu. Cenová nabídka na každou akci je provedena obratem dle individuální dohody zdarma i včetně technického poradenství v oboru.

Do budoucna se firma orientuje na rozšíření sortimentu dodávaných vzduchotechnických zařízení typových i atypických provedení, zkrácení dodacích lhůt, zvýšení komfortu regulačních prvků a snižo­vání energetické náročnosti, zároveň s rozšířeným poskytováním bezplatných poradenských služeb a kvalifikovaného servisu těchto zařízení.

Na spolupráci s Vámi se těší
  majitel firmy, Krejčíř Ladislav